Noclegi


Pałac Parkowy oferuje pobyt w komfortowych i przytulnych pokojach wyposażonych w wysokim standardzie. W każdym pokoju znajduje się łazienka, TV oraz dostęp do bezpłatnej cieci Wi – Fi. W pokoju na gości czeka zawsze czysta i pachnąca pościel oraz ręczniki.

 

Nasi goście nas ocenli

 

Dziękujemy wszystkim zadowolonym gościom, za wysokie noty i ciepłe opinie na temat naszego pałacu. Upewnia nas to w przekonaniu iż to co robimy, zwraca się w postaci setek zadowolonych klientów, którzy mieli okazję u nas wypoczywać.

 

Jednak nie planujemy osiadać na laurach i obiecujemy Państwu, że dalej będziemy podnosić standard naszych usług tak aby każdy nasz gość wyjeżdzał od nas wypoczęty z uśmiechem na ustach.

 

Dziękujemy - Pałac Parnowo

 

 

Do dyspozycji gości są 3 rodzaje pokoi:

 

Pokój standard

 

Pokoje typu standard są zawsze 2 – osobowe z możliwością dostawki. Nie są mniejsze niż 18m2. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem i toaletą. W zależności od tego, po której stronie budynku znajdują się pokoje, mogą być one ze skosem i z mniejszym okienkiem, przez co wydaje się być bardziej przytulne lub bez skosów z dużym oknem, dające wrażenie bardziej przestrzennych.

W zależności od potrzeb, łóżka mogą być albo 2 pojedyncze albo jedno podwójne. Łóżka podwójne mają dodatkowo specjalne materacowe nakładki, łączące łóżka co zwiększa komfort spania. Każdy pokój wyposażony jest z TV, szafeczki koło łóżka z lampkami, dużą przesuwną szafę, stolik z krzesłem oraz ręczniki.

 

 

W pokojach obowiązuje zakaz palenia. Nie przyjmujemy zwierząt na teren obiektu.

 

 Wszystkie pokoje standard są 2-osobowe.

Cena:

  • 2 osóby ze śniadaniem 260zł
  • 1 osoba ze śniadaniem 170zł
  • Dostawka 110zł

 

 

Pokój DeLux

 

Pokoje typu delux są przeznaczone dla miłośników przyrody, ponieważ są z widokiem na jezioro. Poranki z takim krajobrazem dodatkowo wprawiają w świetny nastrój. Pokoje są 2-osobowe i mają możliwość dostawki. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem i toaletą . Pokoje nie mają mniej niż 20 m2 oraz po 2 duże okna przez co są bardzo przestronne.

W zależności od potrzeb, łóżka mogą być albo 2 pojedyncze albo jedno podwójne. Łóżka podwójne mają dodatkowo specjalne materacowe nakładki, łączące łóżka co zwiększa komfort spania.

 

 

Każdy pokój wyposażony jest z TV, szafeczki koło łóżka z lampkami, dużą przesuwną szafę, stolik z krzesłem oraz ręczniki. .

W pokojach obowiązuje zakaz palenie. Nie przyjmujemy zwierząt na teren obiektu.

 

Wszystkie pokoje DeLuX są 2-osobowe.

Cena:

  • 2 osóby ze śniadaniem – 260zł
  • 1 osoba ze śniadaniem - 170zł
  • Dostawka 110 zł

 

 

Apartament

 

Apartament to pokój wykończony w bardzo wysokim standardzie i przepięknej aranżacji. Ma on ok 36m2, duży taras oraz łazienkę z wanną narożną.

W apartamencie znajduje się duże, dwu-osobowe łóżko z szafeczkami oraz lampkami nocnymi, duża szafa, toaletka z krzesłem oraz stolik z dwoma fotelami. Wykładzina położona na całości sprawia, że pokój jest jeszcze bardziej przytulny.

Apartament wyposażony jest w 42” TV , dostęp do bezpłatnej sieci Wi-Fi oraz ręczniki.

Duże łazienka z narożną wanną sprawia, że pokój jest jeszcze bardziej ekskluzywny.

 

 

W pokojach obowiązuje zakaz palenie. Nie przyjmujemy zwierząt na teren obiektu.

 

Cena:

  • 2 osóby ze śniadaniem – 360zł
  • 1 osoba ze śniadaniem – 280zł
  • Dostawka 110 zł

 

 

Wszystko co jest, posiada bowiem duszę, czy to kamień, czy roślina, czy zwierzę, czy nawet myśl. To, co znajduje się na ziemi i pod jej powierzchnią, ani przez chwilę nie przestaje się przeistaczać, bo ziemia jest również bytem żywym i posiada własną duszę. My stanowimy część tej duszy i rzadko zdajemy sobie sprawę z tego, że ona działa zawsze na naszą korzyść.

Paulo Coelho