Odnowa biologiczna


Wszystkich gości zachęcamy do skorzystania ze strefy odnowy biologicznej oraz z gabinetów kosmetologicznych. Stworzyliśmy dla Państwa miejsce, które pozwala zatrzymać na chwilę tempo codziennego dnia, zaznać pełnego relaksu i odpoczynku, a także przywrócić ciału sprawność fizyczną.

 

Centrum Estetyki Ciała Pro-Beauty, znajdujące się w naszym obiekcie, to miejsce o niepowtarzalny, ciepłym i kameralnym klimacie obsługiwane przez profesjonalny personel. Stworzone dla wszystkich tych, dla których dbanie o ciało i estetyczny wygląd stało się świadomym wyborem. Aparatura, na której pracujemy oparta jest o zaawansowane technologicznie rozwiązania z dziedziny medycyny estetycznej.

 

 

Specjalizujemy się między innymi w zabiegach wyszczuplających. W naszej ofercie można znaleźć m.in.: Laser do redukcji tkanki tłuszczowej, urządzenie STORZ MEDICAL do redukcji cellulitu, urządzenie do masażu próżniowego, podczerwień do liftingu skóry a także szereg innych zabiegów pielęgnacyjnych, pozwalających osiągnąć założone efekty.

 

 

Posiadamy też szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz. Spektakularne efekty osiągnięte dzięki innowacyjności naszych zabiegów zadowolą oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Rozwiążemy każdy problem, z którym boryka się Twoje ciało. Zapewniamy, że z nami osiągniesz wyznaczony cel i spełnisz swoje marzenia.

 

Pro Beauty to także miejsce, gdzie w atmosferze ciszy, spokoju i odprężenia można znaleźć czas wyłącznie dla siebie i rozkoszować się przyjemnościami jakie przynoszą oferowane przez nas masaże i zabiegi. Gorąca czekolada, kokosowe SPA czy masaż gorącymi olejkami Pro Beauty, to tylko niektóre z pośród bogatej oferty zabiegów relaksacyjnych i pielęgnacyjnych.

 

 

W celu zapewnienia kompleksowej usługi  oferujemy naszym klientom zabiegi dodatkowe  w zakresie pielęgnacji całego ciała (manicure, pedicure, henna itp.)

 

Dobrodziejstwa naszych zabiegów w połączeniu z otaczającą naturą i wyjątkową atmosferą sprawią, że pobyt w Pałacu Parkowym to ukojenie dla ciała i duszy.

 

Szczegóły oferty: www.pro-beauty.pl

 

Wszystko co jest, posiada bowiem duszę, czy to kamień, czy roślina, czy zwierzę, czy nawet myśl. To, co znajduje się na ziemi i pod jej powierzchnią, ani przez chwilę nie przestaje się przeistaczać, bo ziemia jest również bytem żywym i posiada własną duszę. My stanowimy część tej duszy i rzadko zdajemy sobie sprawę z tego, że ona działa zawsze na naszą korzyść.

Paulo Coelho