Imprezy okolicznościowe


Pałac Parkowy przez wzgląd na przepiękne położenie, magiczny klimat oraz iście pałacowe zaplecze, czyni go miejscem idealnym do zorganizowania różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w organizacji wesel, komunii, chrzcin, przyjęć rodzinnych, studniówek, imprez firmowych oraz innych spotkań.

 

Pałac Parkowy dysponuje przepiękną salą balową mieszczącą 100 osób, kameralną salę kominkową na ok 35 osób oraz profesjonalny namiot mieszczący ok 300 osób.

 

WESELA:

 

Pałac Parkowy to wymarzone miejsce do organizacji przyjęcia weselnego. Uroczy pałacyk położny nad brzegiem jeziora, sala, która sama w sobie jest tak piękna, że nie wymaga większej dekoracji a także przepyszne, świeże jedzenie serwowane na klasycznej, białej porcelanie, to tylko niektóre elementy, potwierdzające wyjątkowość tego miejsca.

 

 

Dla chcących uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym istnieje możliwość zaaranżowania ceremonii zaślubin na tarasie przy Pałacu z widokiem na jezioro a nawet na samej plaży.

Istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia w środku budynku, we wcześniej wspomnianej już Sali Balowej lub w profesjonalnym namiocie, mieszczącym nawet do 300 osób.

 

 

 

Bardzo ważnym elementem jest jakość i ilość jedzenia oraz obsługa. Posiadamy profesjonalnie przygotowane zaplecze gastronomiczne z wysoko wykwalifikowanym personelem. Dzięki czemu dania przygotowane bezpośrednio przed podaniem, zachwycą Państwa apetycznym wyglądem. Ich smak zaspokoi podniebienia najbardziej wymagających gości. A bogato zastawione stoły pozostaną na długo w pamięci Państw gości.

 

Zobacz przykładowe menu weselne

 

Istotną rzeczą jest, że nie pobieramy dodatkowych opłat, typu: korkowe, talerzykowe, opłaty za kawę, herbatę, salę czy prąd, co bardzo często stanowi ukryte koszta innych domów weselnych. Bazując na naszym doświadczeniu staramy się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, uwzględniając ich indywidualne preferencje. Dołożymy wszelkich starań aby ten dzień był wyjątkowy.

 

 

 

IMREZY OKOLICZNOŚCIOWE:

 

Pałac Parkowy to idealne miejsce do zorganizowania różnego rodzaju imprez okolicznościowych, zarówno mniejszych jaki tych większych. Dołożymy wszelkich starań aby komunia, chrzciny, urodziny, imieniny czy spotkania firmowe na długo przywoływały same pozytywne wspomnienia.

 

Zobacz przykładowe menu komunijne

 

W zależności od wielkości spotkania, proponujemy salę balową na ok 100 osób lub mniejszą, kameralną na ok 35 osób. Przy większej ilości gości proponujemy profesjonalny namiot mogący pomieścić do 300 osób.

 

Rodzaje posiłków na tego typu spotkaniach uzależnione są od upodobań klienta. Uwzględniając różnorodność gustów możemy przygotować zarówno dwudaniowy obiad z deserem, jaki i obiadokolację czy też menu wielodaniowe. Istotne jest, że posiadamy własne zaplecze kuchenne i wszystkie dania przygotowywane są bezpośrednio przed podaniem na stół.

 

 

 

W trakcie trwania imprezy goście mają możliwość bezpłatnie zwiedzać nasze MINI ZOO, korzystać z placu zabaw czy prywatnej plaży. Przed wcześniejszym ustaleniem, istnieje także możliwość zorganizowania przejażdżek konnych dla określonej grupy dzieci. Jest to nielada atrakcja, która zawsze wywołuje uśmiech u najmłodszych uczestników spotkań. Dysponujemy także bazą noclegowa na ok 30 osób. Są to pokoje 2 – osobowe z możliwością dostawek, które odpowiednio wcześniej można zarezerwować pod potrzeby gości (przy rezerwacji większej ilości pokoi, istnieje możliwość indywidualnego ustalenia ceny).

 

STUDNIÓWKI I INNE UROCZYSTOŚCI SZKOLNE

 

Pałac Parkowy posiada w swojej ofercie także organizację uroczystości szkolnych. Studniówka, połowinki czy bal gimnazjalny to bardzo ważne wydarzenia dla młodych ludzi. Są wyznacznikiem kolejnego etapu ich edukacji, dlatego chcemy dołożyć wszelkich starań aby był niezapomnianym wydarzeniem.

 

Na takie uroczystości mamy do dyspozycji 2 sale. Większa, połączona z miejscem do tańczenia może pomieści do 80 osób i jest przeznaczona dla młodzieży. Mniejsza, bardziej kameralna to sala dla nauczycieli.Nasza oferta obejmuje wynajęcie sali, wyżywienie oraz obsługę kelnerską.

 

Dysponujemy własnym, profesjonalnym zapleczem kuchennym oraz wykwalifikowaną, sprawdzoną kadrą, co umożliwia przygotowywanie świeżych dań. Posiłki podawane są bezpośrednio na stoły ( na półmiskach). Dodatkowo ustawiony jest „Stół kawowy”. Zawsze przedstawiamy propozycję Menu, które w zależności od potrzeb i oczekiwań modyfikujemy.

 

Goście mają możliwość bezpłatnego korzystania z atrakcji naszego obiektu, np. zwiedzanie MINI ZOO.

 

 

IMPREZY PLENEROWE

 

Imprezy plenerowa cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Coraz częściej firmy i inne instytucje zamiast tradycyjnych spotkań ograniczających się do wspólnego biesiadowania przy stole, wybierają formę imprez plenerowych, które dodatkowo wzbogacone są o gry i zabawy na świeżym powietrzu.

 

Nasz obiekt to nieograniczone możliwości organizowania takich spotkań. Profesjonalny namiot na ok 300 osób, miejsce na ognisko, grill, boiska do piłki nożnej, siatkówki czy prywatna plaża to tylko część z atrakcji, które oferuje kompleks Pałacu Parkowego.

 

W trakcie tego typu spotkań świetnie sprawdza się Menu w formie grilla z różnorodnym asortymentem dań czy ognisko z kiełbaskami. Dysponujemy także profesjonalnym zapleczem kuchennym, dzięki czemu możemy zaoferować dodatkowe dania, np. bigos, żurek czy inne.

 

Nasz obiekt przystosowany jest do zorganizowania gier, turniejów czy innych atrakcji. Mecz piłki nożnej, przeciąganie liny, strzelanie do tarczy czy przejażdżki konne to niektóre z naszych propozycji. W zależności od Państwa oczekiwań oferta może być znacznie bardziej rozbudowana.

Dysponujemy także bazą noclegowa na ok 30 osób. Są to pokoje 2 – osobowe z możliwością dostawek, które odpowiednio wcześniej można zarezerwować pod potrzeby gości (przy rezerwacji większej ilości pokoi, istnieje możliwość indywidualnego ustalenia ceny).

 

 

Wszystko co jest, posiada bowiem duszę, czy to kamień, czy roślina, czy zwierzę, czy nawet myśl. To, co znajduje się na ziemi i pod jej powierzchnią, ani przez chwilę nie przestaje się przeistaczać, bo ziemia jest również bytem żywym i posiada własną duszę. My stanowimy część tej duszy i rzadko zdajemy sobie sprawę z tego, że ona działa zawsze na naszą korzyść.

Paulo Coelho